Ne z knih, ale z pramenů, kamenů a stromů se učte.

Svatý Onufrius ze Zlonic

● Mentální rozhovor ●

Tento text volně navazuje na: http://www.putujici.cz/?p=p_119&sName=Svaty-Onufrius-ze-Zlonic  

Co máme za barákem, to nevidíme, anebo jsme již zapomněli," tahle teorie o humnech tady ve Zlonicích neplatí.

Skoro všichni starousedlíci, zemědělci, rolníci, soukromý hospodáři a traktoristé ho tu znají. Objevuje se ale jiný aspekt: „Víme, ale nezajdeme."

Snad právě proto, že svatý Onufrius žil 60 let v egyptské poušti v nejvyšší askezi bez střetu s člověkem, a snad právě proto, že tu stojí v širém okolí a lidí ani dnes moc nepotká, je sv. Onufrius velice sdílný. Postavte se na linii mezi barokní sochu a Zlonice na takovou vzdálenost, abyste mu viděli do očí (podle vašeho tělesného vzrůstu přibližně 25 metrů). Bude vám vyprávět, co mají Théby a Praha společného, o zašlé i současné slávě měst, o otiscích hvězd na Zemi, o tradicích hermetismu, alchymii, magii a astrologii, i o tom, že mu je ctí být patronem zdejšího kraje.

A jakoby se mu tímto rozhovorem, vzájemnou radostnou výměnou, rozjasnila aura, či snad trochu i tím vyspravila přerušená energetická linie mezi ním a zlonickým kostelem. Zatímco jsme si koukali vzájemně do zaslzených očí, Vlaďka z dáli, z druhé strany udělala pár fotek a tak vám je s láskou předkládáme.

Skeptiky vyzývám - ano, možná máte pravdu vy a je to kdo ví čím vším možným, jenom ne zachycenou energií! Tak si tam prosím také zajeďte. A pro ostatní, neváhejte a přivezte lásku, pokoru a úctu i na toto místo. Svatý Onufrius vás dozajista odmění svým staletým svědectvím.

S láskou.

Petr Brzobohatý

Vlaďka Brzobohatá

Správné postavení
Žhavení linky
Důvěrný rozhovor v plném proudu
designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Putující | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart