Ne z knih, ale z pramenů, kamenů a stromů se učte.

Texty a poselství odjinud.

Zde nabízíme různé texty a odkazy na články, které někoho z nás zaujaly.  Jak to tak často bývá, s některými věcmi souhlasíme, jiné jsou nám vzdálené a neoslovují nás, a další jsou podle našeho názoru nepravdivé. 

Každý člověk má právo na svůj názor. A ani věrohodné tvrzení, že něco je tak a tak, ho nemusí vyvádět z klidu vlastního přesvědčení. Měl by udělat jen jedno - zkonfrontovat vlastní názor a vidění světa s názory autora článku. Slouží to k pilování a vytříbení vlastního názoru na věci kolem nás.

Články i texty zde zveřejněné, mohou tedy obsahovat názory a interpretace, které nemusí nutně vyjadřovat naše vlastní názory. Přesto je v každém z článků něco, co někoho z nás zaujalo, a co považuje za hodnotné. Tedy je předkládáme i vám.

Autorství textů je vždy uvedeno u jednotlivých článků (pokud je známo). U citací a odkazů na texty na jiných webových stránkách neposuzujeme legálnost, původnost a autorství publikací. Tato zodpovědnost leží na majitelích příslušných stránek. Případné další šíření textů podléhá autorskému zákonu a pravidlům pro nakládání s duševním vlastnictvím. 

Předem se omlouváme za případnou nefunkčnost odkazů, způsobenou přemístěním či smazáním článků. 


  •  zatiaľ najkomplexnejšia funkčná web stránka  s alternatívnymi filmovými dokumentami. Môžete si online pozrieť, alebo stiahnuť do vášho PC. Odporúčam šírte ďalej pokiaľ je stránka funkčná. Palo http://dokumentarni.tv/

designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Putující | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart