Ne z knih, ale z pramenů, kamenů a stromů se učte.

Nevinný výlet na Klepec

Věřte - nevěřte, ale zcela nevinný výlet na Klepec a okolí vygradoval směrem, který nikdo z nás nejenže nemohl tušit, ale ani se mu o něm nemohlo zdát.

Klepec je malý vrch za humny obcí Přišimasy a Skřivany. Ono to zdálky vypadá jako náletový lesík, či shluk stromů, a ani to nevybízí k návštěvě s příslibem velkého dobrodružství. Na lokalitě nás neodbytně provázel pocit prázdnoty. Dojem byl takový, že celé místo „nedýchá". Že prostě není napojeno na okolní energetické toky v krajině. A je jedno, jestli na Zemi, na Vesmír, či kam. Prostě energie tam neproudí. Přišli jsme k jednomu kameni, který byl očividně člověkem částečně odtěžen - chyběl jeho vrcholek. Také na info tabulích se o tom píše, že dříve na lokalitě Klepec řádil kameník, takže to, co tam nyní zbylo, je pouze torzo. No a u tohoto kamene nám přišlo, že je to anténa celého systému, ale bohužel nyní narušená, nefunkční.

Ohó, to není nic, co by Putující nezvládli! Náprava bude zjednána ihned s pomocí pohotovostního krystalu, který nosíme pro podobné případy u sebe. Vhodně jsme ho usadili na „anténu" a nechali jsme síly mezi nebem a zemí pracovat. Nemuseli jsme čekat dlouho, očividně bylo zřejmé, že krystal se spojuje s anténou a ta se propojuje do jiných dimenzí. Jen se nám nezdálo zacílení napojení, tak kolega vstoupil svoji jemnou energií (je vidět před ním ve výši pasu jako žluté vajíčko ve fialovém obalu) do systému napojení a tok myšlenkami usměrnil správným směrem. Výsledek nastal skoro okamžitě! Ba co víc, byl hned vidět! Jasnější než slunce. Zář rozlévající se kolem krystalu nám byla jasným důkazem, že se propojení podařilo více než skvěle. Co dodat? Odcházeli jsme s pýchou nad profesionálně vykonanou prací. Obyčejní návštěvníci tohoto místa po nás již budou mít místo funkční a propojené.

A co dodat na závěr? Je tomu skutečně tak, jak popisuji, nebo jsem si z vás vystřelil? Vše naaranžoval skrze čočku svého fotoaparátu? Myslíte si teď, že jsme nafoukaní pitomci, kteří nevědí co je pokora a úcta k místům a jejichž egoistická pýcha vykukuje nad mraky? Kteří znevažují náramně důležitou a jemnou práci s energiemi míst na Zemi a šlapou v tomto křehkém světě hůř než sloni lidé v porcelánu? Či snad jen pokoušíme vaši trpělivost a nadhled nad chybami a omyly hloupých? Testujeme vaši bystrost a zdravý úsudek?
Nuže, nezbývá vám nic jiného, než se zajet na krásný, láskyplný a humoruplný Klepec podívat. Na vlastní kůži si zkusit posoudit, jak se věci mají.

Libor Domas

Na malou video-pozvánku na Klepec se můžete podívat zde: KLEPEC  

Prosba o napojení
Vkládání antény
Krystal na místě
Jak mi to sluší?
Žhavíme!
Operátor přistupuje
Operátor žhaví
Konečně napojeno!
designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Putující | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart