Ne z knih, ale z pramenů, kamenů a stromů se učte.

„Jsem jenom služebníček..."

Václav Blažejovský zemřel 8.7.2019

 

Osud nás svedl dohromady tou „zvláštní náhodou" někdy před 12 lety. Václav byl příkladem jak „prozřetelnost" může fungovat a funguje. Jako traktorista z Března u Chomutova si kdysi přečetl knížku o pyramidách...a tím to začalo. Od výzkumu a konstrukce té klasické velké léčivé pyramidy, kterou si postavil na zahradě a kam se časem začali sjíždět a vracet lidé s různými obtížemi, až po konstrukce pyramid kuželových, všech velikostí a z různých materiálů. Tvar kuželu nikterak nesnižoval účelnost a sílu pyramidální energie, ba naopak. Odstraňoval přesnou a náročnou práci při stavbě a orientaci té klasické a vyplňoval energiemi i mrtvé úhly.

Seznámili jsme se v době, kdy jeho „pyramidální" kužely úspěšně zafungovaly ve stájích Jozefa Váni nedaleko Vladaře, kde zdárně léčily, harmonizovaly a dobíjely koníky i žokeje. I díky tomu nám bylo se slavným žokejem umožněno se sejít a napsat o tom všem článek, kde Váňa říká: „Ať si, kdo chce, co chce říká...já nenechám na pyramidální energie dopustit".

Léta plynula, výzkum a praxe s energiemi kuželových i tepelných pyramid a pyramidální vodou u Václava pokračovaly a prohlubovaly se i naše krásné zážitky a vztahy s ním. Nikdy asi nezapomeneme na umisťování velkého kuželu do Vltavy na soutoku se Sázavou pro blaho Prahy a jejich obyvatel, nebo na jeho práci na Baltu. K té klasické pyramidě pak u něj doma v Březnu na zahradě přibyla i velká kuželová a mnoho dalších uzdravených lidí. Když se obec Březno účastnila soutěže Obec roku, jednou ze zvláštností obce byla i léčivá pyramida Václava Blažejovského. 

Dodnes nám stále v uších zní jeho slova, když se lidé po pobytu v pyramidě Václava ptali, co jsou jemu dlužní, a on říká. „Mně nic, já jsem jen služebníček".

S úctou k Václavovi i jeho trpělivé ženě.

Máme Tě navždy ve svých srdcích a děkujeme.

Putující 

 

 

Václav Blažejovský
designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Putující | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart