Ne z knih, ale z pramenů, kamenů a stromů se učte.

05.05.2010 

Vincent Bridges, Alaerian Starbrother  opět v České republice!

 Jsme pyšní, že nám bylo umožněno setkání se dvěma úžasnými a přitom skromnými muži, kteří jsou momentálně v Čechách. A bezpochyby nemohu opomenout ani Alaerianovu manželku Dr. Burnsovou, která oba pány doprovází a svou krásnou ženskou energií harmonizuje a propojuje dvě odlišné lidské bytosti. Vincent Bridges je historik, spisovatel, scénárista, a jak sám prohlašuje, „antropolog tajemna," alchymista, egyptolog a lektor seminářů o posvátné geometrii. Alaerian Starbrother dokáže tóny své harfy stavět mosty mezi světy.. (citace z osud.cz)

Další informace např. na http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=10456

Setkali jsme se náhodou - na křižovatce našich společných cest. A klademe si otázku, kdo po tomto setkání zatočí na jakou stranu?

Je to vždy velice povzbuzující potkat nějaké příbuzné duše z minulosti. Putující dostali šanci naučit se mnoho od geomantů světového formátu, a navíc nám bylo umožněno ukázat, jak si my představujeme práci s energiemi krajiny. Velmi to oceňujeme, a uvědomujeme si, že jen opravdoví moudří muži se nechávají poučovat od někoho, kdo toho ví stokrát míň než oni. I za to děkujeme!

(jš)

Vincent Bridges
Alearian Starbrother a Radka Slooten
Společná práce
kostelík na Majdaleně
designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Putující | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart