Ne z knih, ale z pramenů, kamenů a stromů se učte.

Nové energetické obrazy z dílny Jiřiny Lockerové

V loňském roce známá akademická malířka Jiřina Lockerová publikovala nový soubor energeticky působících symbolů v dvaceti pěti kresbách našich nejběžnějších stromů a vytvořila tak soubor 41 karet.

Autorské slovo:

Tvorbou těchto kreseb v přímém kontaktu s vybraným stromem se podařilo zvláštně propojit vizuální typické znaky stromu ve zjednodušené podobě s jeho energií a poselstvím navnímaným meditací jako podporu pro člověka. V krátkém textu brožurky najdete více podrobností o kartách a možnostech jejich použití.

SÍLA STROMŮ V SYMBOLECH je 39 karet s kresbami stromů, vytvořenými v meditaci, lze je opakovaně používat jako soubor tvarových symbolů pro vybírání jedné nebo tří karet k rozkrývání vlastní vnitřní citlivosti a potřeby podpořit svůj duchovní rozvoj. Díky úžasné energii stromů ztvárněné v symbolu si tak můžete objevovat jejich skrytý význam pro svůj život.

Rozhodla jsem se vydat tyto karty jako autorské tisky v malém nákladu, který financuji sama. Karty již nabízím na mém e-shopu: www.ajen-lockerova.cz a na seminářích. Budu velmi ráda, pokud si na základě těchto ukázek, které zde uvedu, budete mít zájem karty zakoupit.

Karty nejspíš osloví jen určitý okruh lidí, kteří již mají nějakou zkušenost s použitím karet určených pro zjištění duchovní informace nebo podpory. Po tvorbě mých dřívějších karet jako byly karty CESTA KE GRÁLU nebo SLADĚNÍ, jsou stromy pro mě jako dotek s Matkou zemí, učením, jak si přeložit její sdělení a pocítit zájem pečující Matky.

Mnohonásobné zkušenosti s kartami potvrzují, že jejich energie a podpora jejich poselství rezonuje s aktuální situací nebo potřebou si něco ujasnit.

ODKAZ na můj e-shop: www.ajen-lockerova.cz

na karty :https://www.ajen-lockerova.cz/...ch2

na BLOGU jsem tam umístila článek o těch kartách:

https://www.ajen-lockerova.cz/...ech


Jiřina Lockerová
designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Putující | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart